| Артикул | к07202 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0651cha |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0646ri |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0656ca |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0657ca |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0658ca |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0514cha |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0614cha |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0588ri |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0376nl |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0450ca |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0595ri |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07155 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08337 |
| Вага | 7.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08352 |
| Вага | 7.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01612 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01614 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0627ca |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0618gm |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0617lg |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0616lg |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0612mi |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07142 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06640 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0590ri |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0589ri |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0592ri |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0593ri |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |