| Артикул | кб0594ri |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0596ri |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1110/1р-cz |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08142 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08278 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08276 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08277 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 240001622 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08247 |
| Вага | 7.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07478 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06753 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07140 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0559cha |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06868 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0571nl |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1854/1р-HSPH |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 1848/1р-HSPH |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07388 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 106010 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 242161121 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242541121 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 223351121 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 236721121 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 221001121 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 236742421 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08013 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07526 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист, Перидот (хризоліт), Цитрин, З натуральними каменями, Без каменів |
| Артикул | к08014 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |