| Артикул | 217832421 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 238181621 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 222001121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 227701121 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 236611121 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 239041622 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 239051621 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к05510 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05404 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06820 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1377/1р-HSPH |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з3913ж |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к01326 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06513 |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06570 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06821 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07021 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06670 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0372nl |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к02685 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05462 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06206 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1339/1р-QGR |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 1801/1р-PWT |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к07599 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05225 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05868 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112576 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07004 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07141 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |