| Артикул | к06969 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08015 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07389 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07390 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08163 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07041 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07201 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 815б |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07598 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07522 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05997 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05984 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06819 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06792 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06160 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | з3913 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 220971121 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 210451121 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 221101121 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 214861121 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 219911121 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 28791121 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 220311121 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 221971121 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 25301121 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 229833122 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 217771121 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 28801121 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07568 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 217843121 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |