| Артикул | к04968 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06571 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06646 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112575 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 101-10070 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0238nl |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к183nl |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Платина 950" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0368nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0369nl |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0375nl |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0374nl |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0391ri |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0395z |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07006 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07018 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0440cha |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0427mi |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0439cha |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0436nl |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0452са |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0456са |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0455ca |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0459ca |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0429nl |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0433nl |
| Вага | 5.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0428nl |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0465ca |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0466са |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0463ca |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0464са |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | Діамант |