| Артикул | к07001 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07026 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07037 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06851 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07117 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07133 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07442 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07433 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07625 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07636 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05530 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06453 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06595 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06916 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07185 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07389 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07390 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07444 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05557 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06602 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06636 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06625 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06718 |
| Вага | 6.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07145 |
| Вага | 5.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07183 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07517 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07994 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05291 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05671 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06567 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |