| Артикул | к08184 |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0554м |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к04712 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05278 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0555м |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0553м |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08172 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05839 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06624 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | обр00342 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04711 |
| Вага | 4.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07026 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07037 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06851 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07117 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07133 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07157 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07442 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07433 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07625 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05530 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06453 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06916 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07185 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07389 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07444 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05557 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06595 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06602 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06636 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |