| Артикул | 236821100 |
| Вага | 5.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 236801100 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 223831100 |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 223822400 |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 230141100 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 235301121 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 233791121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 235293100 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07618 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07639 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07970 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07356 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08029 |
| Вага | 8.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08047 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 230011121 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 212962400 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 212971100 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 239041622 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 239051621 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 238561121 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241181622 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08192 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 240591300 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240531300 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240511100 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 241281300 |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240571300 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240581300 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08085 |
| Вага | 6.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04963 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |