| Артикул | к06821 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06820 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06844 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06843 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06529 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06945 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06991 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07021 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07051 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07095к |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07095б |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07139 |
| Вага | 3.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07128 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07549 |
| Вага | 5.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07229 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07357 |
| Вага | 10.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07426 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07464 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07523 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07534 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07613 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07645 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07987 |
| Вага | 10.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к01170 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к00173 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05288 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05704 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06593 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06622 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06603 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |