| Артикул | к06633 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06638 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05399 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05351 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06549 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06696 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06828 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06842 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05832 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06892 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06541 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06795 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06917 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07002 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07045 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07065 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07109 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07362 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07577 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07571 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07609 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07985 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к08013 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08070 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08089 |
| Вага | 5.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к02717 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обрб0003 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05200 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05868 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06311 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |