| Артикул | к07613 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07645 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07356 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08147 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к01170 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к00173 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05288 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05704 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06601 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06593 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06622 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06603 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05246 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06668 |
| Вага | 6.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06670 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06825 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06842 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06845 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06836 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06952 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06988 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07088 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07095к |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07095б |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06475 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0475м |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07413 |
| Вага | 9.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07409 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07540 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07987 |
| Вага | 10.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |