| Артикул | к07609 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07985 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к07493 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08070 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08089 |
| Вага | 5.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обрб0003 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05200 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05179 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05225 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06311 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06599 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06633 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06644 |
| Вага | 6.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06665 |
| Вага | 6.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06319 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06696 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06699 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06314 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06740 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05832 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06944 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07004 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07036 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07048 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07052 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07056 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07111 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07141 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07129 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07485 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |