| Артикул | к07967 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08048 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0537м |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к08101 |
| Вага | 5.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08138 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к02067 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02717 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к02953 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04959 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03350 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05868 |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06230 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06598 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06594 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06632 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06522 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06374 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06711 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06720 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06846 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06832 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07035 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к07050 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06720ук |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07057 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06720укр |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07095ж |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07102 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к02309 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07972 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |