| Артикул | к06709 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06759 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06841 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06831 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06912 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06798 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06990 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06907 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07084 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06913 |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07200 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0493cha |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07387 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07525 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07986 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к08069 |
| Вага | 5.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08152 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08158 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08164 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08169 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04993 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03359 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05465 |
| Вага | 5.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05695 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03056 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | к05499 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | кб0337ri |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0333lg |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к05879 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06239 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |