| Артикул | к03585 |
| Вага | 4.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03276 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Хризопраз |
| Артикул | кб0245sth |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0242sth |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0306lg |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0680gm |
| Вага | 4.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір, Уваровит |
| Артикул | MR16037gm |
| Вага | 5.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к266 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к322 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06556 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0335di |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0331lg |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0101ca |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0336ri |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0330lg |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06254 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06288 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06310 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0237 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05277 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0191ca |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0236 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0272 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб03038 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | Y021 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0188nl |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | км0396 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | км0249 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к0500тк |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб03047 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |