| Артикул | 240591300 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240531300 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240511100 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 241281300 |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240571300 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240581300 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04963 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04904 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05510 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05655 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06312 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06742 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06693 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06746 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06820 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з3913ж |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06927 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07093 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07159 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07204 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07420 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07427 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07530 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07529 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07579 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07618 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08027 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08192 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08141 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к01326 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |