| Артикул | к01326 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04904 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05510 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05655 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06312 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06601 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06693 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06746 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06804 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з3913ж |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06927 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07092 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07159 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07204 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07419 |
| Вага | 4.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07420 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07427 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07452 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07530 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07529 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07481 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08027 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08141 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04934 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05394 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06315 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06634 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00333 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06570 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06670 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |