| Артикул | к08497 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07144 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08502 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08501 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08496 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08499 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08498 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08500 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07511 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05835 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07548 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08495 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08494 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08491 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07649 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08493 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08490 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08489 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07106 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08492 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08486 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08485 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07623 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08484 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08488 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08487 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07103 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07180 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 815ж |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08477 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |