| Артикул | к07479 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07528 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08419 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08418 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07514 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07591 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 101-10021(3.7) б |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07643 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07569 |
| Вага | 7.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07412 |
| Вага | 8.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 101-10021(3.4)б |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08416 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07520 |
| Вага | 8.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 101-10014(3.0)ч |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08082 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 12659аг |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07358 |
| Вага | 7.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 28931100 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12234аг |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 12055аг |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 101-10116/2(3.0)б |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 229781122 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 229863122 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07416 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08414 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08413 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к212с |
| Вага | 6.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07407 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07536 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |