| Артикул | к07592 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07597 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07617 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перидот (хризоліт), Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0653cha |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0652cha |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0651cha |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07332 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07392 |
| Вага | 8.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07494 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0650rc |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0649rc |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0646ri |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07582 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перидот (хризоліт), Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к07567 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0655ca |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0656ca |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07411 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07516 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07532 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0657ca |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0658ca |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0659ca |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08063 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07473 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0514cha |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0614cha |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0588ri |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07570 |
| Вага | 5.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07606 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07616 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |