| Артикул | к07202 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08459 |
| Вага | 5.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08412 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08411 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07585 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07537 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08368 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08427 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08429 |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0102са |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07476 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08054 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08053 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08423 |
| Вага | 4.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08424 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08425 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08421 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08422 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08419 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08418 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 101-10021(3.7) б |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 101-10021(3.4)б |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08416 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 101-10014(3.0)ч |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08082 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 12659аг |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 12234аг |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 12055аг |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 101-10116/2(3.0)б |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |