| Артикул | кб0616lg |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0612mi |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0609mi |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0598ri |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0599ri |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0600ri |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0601ri |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0604ri |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0605ri |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0606ri |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0590ri |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0589ri |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0592ri |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0593ri |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0594ri |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0596ri |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0580nl |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08126 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08338 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00002ш6 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00248 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08339 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07085 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07142 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08371 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08369 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08365 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06762 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08364 |
| Вага | 4.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08367 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |