| Артикул | к07397 |
| Вага | 6.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к08337 |
| Вага | 7.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07355 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06811 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05232 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08352 |
| Вага | 7.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07112 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07143 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08170 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08351 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07483 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08346 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07022 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | обр00204 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08345 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08347 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08340 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06555 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08341 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08381 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08385 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07131 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06688 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07203 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08383 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08384 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08244 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07447 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06427 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0621ca |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |