| Артикул | к06427 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08303 |
| Вага | 5.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08302 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08301 |
| Вага | 6.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08269 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05191 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08282 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06449 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08283 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08256 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07605 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07152 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08291 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08292 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08290 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06546 |
| Вага | 8.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08286 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08284 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08285 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08289 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08287 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07160 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07952 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06547 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08278 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08276 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07046 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07059 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07053 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08104 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |