| Артикул | к08215 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08235 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06386 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07132 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06753 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07012 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к04933 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08182 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00347 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07156 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08226 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08231 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06801 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06905 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07546 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08225 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08229 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08230 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0559cha |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06823 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06868 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07478 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07073 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07196 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0571nl |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к05836 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07966 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0563mi |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0574sth |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к07140 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |