| Артикул | к08274 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08272 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07109 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07156 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | К08312 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08237 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08260 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08259 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08258 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08255 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08243 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05996 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06801 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06905 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08306 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08304 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07381 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07546 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08373 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08311 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08307 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06568 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к06823 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08300 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08299 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08298 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07478 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07073 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05836 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08297 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |