| Артикул | к07417 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08199 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08198 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08200 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07619 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08197 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08196 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08195 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08194 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06818 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06877 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06997 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07101 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07177 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07360 |
| Вага | 4.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07344 |
| Вага | 6.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 242611121 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 240521300 |
| Вага | 4.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 242081121 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06703 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06800 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06930 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07110 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07181 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08026 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 242591622 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241201121 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07526 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист, Перидот (хризоліт), Цитрин, З натуральними каменями, Без каменів |
| Артикул | к07629 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04879 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |