| Артикул | 244641121 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06640 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 244621123 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242991121 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 28842421 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06996 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 243101121 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08366 |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08387 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07190 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06797 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08388 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08386 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08177 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08379 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08382 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07070 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08380 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08378 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08374 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07040 |
| Вага | 7.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07446 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08375 |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08370 |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к03947 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07158 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08135 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08275 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08315 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07039 |
| Вага | 7.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |