| Артикул | кб0595ri |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08400 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08398 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06690 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0476м |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08396 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к08395 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08394 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07641 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07202 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07584 |
| Вага | 5.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08391 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08392 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07583 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07600 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08390 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 244981121 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 245701121 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07585 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07537 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 245011121 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 245111121 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244511121 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 245691121 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244741121 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244491121 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244121121 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 245361321 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 245141121 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244631123 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |