| Артикул | 580087в |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06463 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | с06690 |
| Вага | 9.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06988 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06971 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06982 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 580087вd |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07772 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 400273E |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05775 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05218 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с08573 |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с08699 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с411 |
| Вага | 9.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Агат |
| Артикул | с02807 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с02453 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с04336 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01850 |
| Вага | 5.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04337 |
| Вага | 5.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03618 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03821 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05258 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Хризопраз |
| Артикул | с02405 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | с05333 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | с05288 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с05292 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с05289 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | 122295 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |