| Артикул | с05292 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с05289 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | 122295 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0177у |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с05804 |
| Вага | 5.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06108 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0224са |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06153 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05559 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122178 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | сб0253sth |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | с06265 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06316 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06318 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06604 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06606 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Димчастий топаз |
| Артикул | сб0333di |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06963 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07001 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05560 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07016 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08003 |
| Вага | 5.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с08604 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с08526 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Цитрин |
| Артикул | с02599 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с07784 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02827 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02235 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |