| Артикул | сб0083са |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0180са |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0197cha |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0187fn |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0489di |
| Вага | 6.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Смарагд, Діамант, Перли (натуральні), Чорні перли |
| Артикул | с05700 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05944 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0215gl |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0214gl |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0228са |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0226ca |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0225са |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0234ri |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0231ca |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0222ri |
| Вага | 5.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0233ri |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0229са |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06096 |
| Вага | 5.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06055 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122378 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0254sth |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Демантоїд |
| Артикул | сб0249sth |
| Вага | 17.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Онікс |
| Артикул | сб0250sth |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0252sth |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0268ar |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0264mi |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0267di |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с04116 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с06312 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06354 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |