| Артикул | с04513 |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04273 |
| Вага | 6.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03930 |
| Вага | 8.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | C01111E |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Діамант |
| Артикул | с350 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | E11172Saj |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | с03889 |
| Вага | 5.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | E00706mi |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0194ca |
| Вага | 13.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін, Діамант |
| Артикул | с1005 |
| Вага | 11.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Сапфір |
| Артикул | с03535 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05021 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0101ca |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | Е25296С |
| Вага | 7.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0133vi |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0123uj |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | сб0124sl |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с05558 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05298 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122180 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04183 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Піроп (гранат) |
| Артикул | с01684б |
| Вага | 5.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий топаз |
| Артикул | с03335 |
| Вага | 9.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий топаз |
| Артикул | с04180 |
| Вага | 4.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | с01490 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Піроп (гранат) |
| Артикул | с05671 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0119gl |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | сб0052са |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |