| Артикул | сб0278ri |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0307lg |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0308lg |
| Вага | 10.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Рубін, З натуральними каменями |
| Артикул | с06409 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с401 |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с306 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0043як |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | MR16037Egm |
| Вага | 7.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с490 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с341 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с253 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0322lg |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0335di |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0320lg |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Аметист, Діамант |
| Артикул | сб0327ca |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0337ri |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0338ri |
| Вага | 5.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06744 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | E2980Sda |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с525 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с06877 |
| Вага | 5.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0154cs |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с05285 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06932 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с06994 |
| Вага | 4.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01494 |
| Вага | 6.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | с01290 |
| Вага | 5.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07217 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0431ca |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0433ca |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |