| Артикул | п03996 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03506 |
| Вага | 0.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03157 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04004 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03593 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01816 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03868 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03999 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03220 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01811 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270061Е |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | п02337 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02994 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03671 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02439 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02268 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03760 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03587 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03629 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03566 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01815 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03158 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п01229 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03659 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03881 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01813 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03669 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03871 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02951 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270042Еч |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |