| Артикул | 210201 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210202 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03208 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03208b |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03562 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 210207 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 250071 |
| Вага | 6.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210204 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03591 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03088 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210229 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04003 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04006 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04005 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02335 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п04014 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03508 |
| Вага | 0.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03286 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03597 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03995 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02339 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01834 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 143521322 |
| Вага | 13.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 143571300 |
| Вага | 9.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03783 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03975 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03507 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03641 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0360lg |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03877 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |