| Артикул | кол02195 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02416 |
| Вага | 45.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 851 |
| Вага | 16.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03699 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132882 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133147 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133153 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02319 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03726 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03733 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133168 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133172 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03751 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1003 |
| Вага | 28.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 980 |
| Вага | 24.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133005 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 632зч |
| Вага | 12.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03813 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03824 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кд-9 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кд-7 |
| Вага | 15.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кду-15 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03786 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181263 |
| Вага | 48.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1071 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1054 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1173 |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03890 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133242 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1022 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |