| Артикул | п04087 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04086 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04083 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04085 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04084 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03317 |
| Вага | 0.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03511 |
| Вага | 0.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03514 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03592 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03515 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03997 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03727 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03749 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04081 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04073 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03977 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2822500 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка |
| Артикул | 2816200 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2009000 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03729 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01675 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Артикул | п04074 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |