| Артикул | 2092600 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03730 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03673 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03728 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 144151100 |
| Вага | 10.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02258 |
| Вага | 4.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 13759 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270124Е |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03753 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270123Е |
| Вага | 4.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 250107Е |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 250070Е |
| Вага | 7.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03574 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03176 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1062 |
| Вага | 26.71 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03998 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03996 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03506 |
| Вага | 0.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181068 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1602 |
| Вага | 44.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03157 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04004 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03593 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03868 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |