| Артикул | 270061Е |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | п03220 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02994 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 131967 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02337 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03671 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02268 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02439 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13534 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03760 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03629 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132733 |
| Вага | 17.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1758 |
| Вага | 7.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1759 |
| Вага | 16.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01815 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03587 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03566 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03158 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131730 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131719 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03659 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01229 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131966 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |