| Артикул | п03286 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03975 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03995 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02339 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1603 |
| Вага | 12.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 143521322 |
| Вага | 13.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 132705 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01834 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03783 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 143571300 |
| Вага | 9.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03966 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131020 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132708 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18833 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0360lg |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0359lg |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0356cha |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133080 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03641 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03877 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03988 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03984 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03924 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1339 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03974 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п01852 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132438 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131505 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03762 |
| Вага | 9.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132566 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |