| Артикул | к07359 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07392 |
| Вага | 8.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07405 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05452 |
| Вага | 11.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08168 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07494 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07521 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07567 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01620 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-01568 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07590 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07411 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00967 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00934 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00933 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07516 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07532 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07582 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перидот (хризоліт), Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 901-00877 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00182 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07570 |
| Вага | 5.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08063 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08409 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08410 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08408 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-01191 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07333 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |