| Артикул | к07606 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07554 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08401 |
| Вага | 5.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07555 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07616 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0476м |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07473 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08145 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0561cha |
| Вага | 6.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0515cha |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07600 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07617 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перидот (хризоліт), Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к07641 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0640lg |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0642lg |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0641lg |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06690 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07202 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07584 |
| Вага | 5.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0653cha |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0652cha |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0651cha |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07583 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1546 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07585 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0649rc |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0646ri |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07537 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0655ca |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0656ca |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |