| Артикул | с08589 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08581 |
| Вага | 6.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08549 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08678 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с02279 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08713 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08700 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | сб0492gm |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0517sm |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08811 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08911 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0500nl |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0560ri |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08934 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |