| Артикул | с09677 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07469 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07747 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05472 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07113 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с08123 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07867 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0724gm |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08106 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07374 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07534 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08384 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08614 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07890 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08406 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08232 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08231 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08014 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08613 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07746 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09112 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08121 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08224 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09666 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08404 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09665 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08355 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09651 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09648 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09645 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |