| Артикул | с07613 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07646 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07658 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07612 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07595 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07654 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07713 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03380 |
| Вага | 0.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07861 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07865 |
| Вага | 4.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07863 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07864 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07891 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07937 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07935 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0237 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08026 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0397 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0420gl |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | с08110 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с4748кв |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с4748топ |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08135 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с08146 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08147 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08144 |
| Вага | 6.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08167 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08198 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08257 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08492 |
| Вага | 5.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |