| Артикул | с06550 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06538 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06605 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06710 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06074 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04245 |
| Вага | 5.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05619 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06817 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06854 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06858 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06866 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06735 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с05383 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0238 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0236 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с04110 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03343 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06977 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01487t |
| Вага | 6.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий топаз |
| Артикул | с05295 |
| Вага | 4.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с07038 |
| Вага | 13.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с06576 |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05042 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Піроп (гранат) |
| Артикул | с05811 |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07062 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07132 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07129 |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06976 |
| Вага | 6.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07164 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07163 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |