| Артикул | с06823 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07174 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07178 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05043 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Аметист |
| Артикул | с07195 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07252 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07270 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07268 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07234 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07233 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с1005k |
| Вага | 11.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | с06562 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07325 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07346 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07341 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с05156 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с05155 |
| Вага | 4.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Празіоліт, З каменями |
| Артикул | с05463 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07366 |
| Вага | 7.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07367 |
| Вага | 7.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07405 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07439 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Опал, З каменями |
| Артикул | с07433 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07467 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07434 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07463 |
| Вага | 4.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07529 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07549 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07466 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07587 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |