| Артикул | с08512 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08517 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08518 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08515 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08516 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08553 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08589 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08678 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с02279 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08713 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08700 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с08811 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08911 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08934 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |