| Артикул | с08376 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08925 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с08438 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08521 |
| Вага | 5.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08229 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08398 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08351 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08352 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08436 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 322873122 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07930 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08041 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0371 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 322983121 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 333843122 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 334391122 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08466 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08621 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09594 |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09592 |
| Вага | 7.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с08620 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05704 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09585 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05297 |
| Вага | 4.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Цитрин |
| Артикул | с09583 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09581 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09579 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 500047Е |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09578 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07953 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |